De uitgangspunten van ons scholingsprogramma zijn:
- Onderwerpen toegespitst op de eerstelijnszorg aan mensen die verblijven in instellingen van DJI (Dienst Justitiële Inrichtingen) en Wlz- instellingen.
- De scholing is gratis als je werkzaam bent voor medTzorg, medTadvies of bij organisaties waar medTzorg diensten aan levert zoals bijvoorbeeld Dienst Justitiële Instellingen (DJI)
- Ben je niet werkzaam voor medTzorg of medTadvies, dan kost een online scholing €25,- en op locatie € 79,-.
- Accreditatie voor artsen cluster ABC1 wordt aangevraagd.
- Verpleegkundigen zijn van harte welkom en krijgen een bewijs van deelname dat voor het verkrijgen van accreditatiepunten opgevoerd kan worden in de vrije ruimte van hun beroepsregister
- Het programma wordt uitgevoerd in de avonduren – start om 17:30/18:30 eindigt om 21:00 uur. Catering wordt geregeld.
- Er is plek voor maximaal 25 deelnemers en bij minder dan 5 deelnemers wordt de scholing gecanceld, dit geldt zowel voor de live bijeenkomsten als voor de online scholingen.
Algemene voorwaarden scholingen
Let op – bij afmelden
Als je niet aanwezig kunt zijn en je je niet twee weken voor de datum afmeldt, zul je een factuur ter hoogte van de kosten van de scholing à € 79,- ontvangen.
Zijn er dringende redenen waarom je je korter van tevoren afmeldt voor de scholing, neem dan contact op met kantoor: 030 – 211 25 00. Dit kan niet per e-mail.